• Mart

    12

    2024
2024 yılı Değerlendirme Toplantımız

2024 yılı Değerlendirme Toplantımız

Yönetim ekibimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ve kararlılığı sayesinde, endüstriyel firmaların elektrik projelerindeki güvenilir çözüm ortağı olma yolunda önemli adımlar attık.

Değerlendirme toplantımızda bir araya gelerek 2024 yılı için yeni hedeflerimizi belirledik. Gelecek için heyecan doluyuz ve inanıyoruz ki, birlikte daha büyük başarılara imza atacağız.

Bu süreçte emeği geçen başta yönetim ekibimiz olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Birlikte çalışmanın gücünü ve başaracağımıza olan inancımızı her zaman koruyarak, daha nice başarılara ulaşacağımıza inanıyoruz.

İLETİŞİME GEÇİN

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

İLETİŞİM FORMU
Diğer Haberler
  • Alaaddinbey, Ünlü Plaza-2, 614.Sk. No:12A/A Nilüfer/Bursa

Hakkımızda

LimaDEM Elektrik Danışmanlık Mühendislik San. Tic. Ldt. Şti. olarak uzun yıllara dayanan tecrübesi ile; elektrik mühendisliği hizmetleri, proje ve taahhüt işleri, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri, AG ve OG enerji nakil hatları tesisi, trafo ve dağıtım merkezi tesisi, aydınlatma ve elektrifikasyon tesisleri, trafo merkezleri işletme ve bakımı, malzeme temini ve elektrik tesisi abonelik işleri konularında hizmetler sunmaktayız.

© Copyright 2024 LimaDEM Elektrik San. Tic. Ltd. Şti
Bu web sitesi, Cmd Market®️ Web Tasarım Yazılımları ile hazırlanmıştır.
Whatsapp