• 22

    2023
(ETMD) Bursa Temsilciğinin Geleneksel Kahvaltısı Nev-i Çeşni’de

(ETMD) Bursa Temsilciğinin Geleneksel Kahvaltısı Nev-i Çeşni’de

Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği (ETMD) Bursa Temsilciğinin Geleneksel Kahvaltısı Nev-i Çeşni’de gerçekleşti.
Elektrik sektörünün paydaşlarının da hazır bulunduğu ETMD’nin kahvaltı organizasyonuna; BTSO Meclis Üyesi Abdullah Gencay, EMO Başkan Vekili Ferit Günay, Gemlik Belediyesi Meclis üyesi Emir Birgün, ETMD Başkanı Cemil Topak, KALDER Başkanı Emin Direkçi, GESİAD Başkan Yardımcısı Tolga Papatya ,TTMD Bursa Temsilcisi Hüseyin ULUDAŞ, ETMD Bursa Temsilcisi Olgun Şafak Karabiber ve çok sayıda üye katıldı.
ETMD Bursa Temsilciğinin geleneksel kahvaltısının açılışında konuşan ETMD Bursa Temsilcisi Olgun Şafak Karabiber: “Derneğimizin ve Bursa temsilciliğimizin mesleki faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor. Mesleğimizi layık olduğu seviyelere yükseltmek derneğimizin ve meslektaşlarımızın birlikte yürüteceği temel faaliyetlerden biridir dedi.''
ETMD Bursa Temsilciğinin Geleneksel Kahvaltısı üyelerin görüş ve önerilerini dile getirmesiyle son buldu.

İLETİŞİME GEÇİN

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

İLETİŞİM FORMU
Diğer Haberler
  • Alaaddinbey, Ünlü Plaza-2, 614.Sk. No:12A/A Nilüfer/Bursa

Hakkımızda

LimaDEM Elektrik Danışmanlık Mühendislik San. Tic. Ldt. Şti. olarak uzun yıllara dayanan tecrübesi ile; elektrik mühendisliği hizmetleri, proje ve taahhüt işleri, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri, AG ve OG enerji nakil hatları tesisi, trafo ve dağıtım merkezi tesisi, aydınlatma ve elektrifikasyon tesisleri, trafo merkezleri işletme ve bakımı, malzeme temini ve elektrik tesisi abonelik işleri konularında hizmetler sunmaktayız.

© Copyright 2024 LimaDEM Elektrik San. Tic. Ltd. Şti
Bu web sitesi, Cmd Market®️ Web Tasarım Yazılımları ile hazırlanmıştır.
Whatsapp