• (ETMD) Bursa Temsilciğinin Geleneksel Kahvaltısı Nev-i Çeşni’de

  (ETMD) Bursa Temsilciğinin Geleneksel Kahvaltısı Nev-i Çeşni’de

  Elektrik sektörünün paydaşlarının da hazır bulunduğu ETMD’nin kahvaltı organizasyonuna; BTSO Meclis Üyesi Abdullah Gencay, EMO Başkan Vekili Ferit Günay, Gemlik Belediyesi Meclis üyesi Emir Birgün, ETMD Başkanı Cemil Topak, KALDER Başkanı Emin Direkçi, GESİAD Başkan Yardımcısı Tolga Papatya ,TTMD Bursa Temsilcisi Hüseyin ULUDAŞ, ETMD Bursa Temsilcisi Olgun Şafak Karabiber ve çok sayıda üye katıldı.

 • Endüstriyel Tesislerde Yangın Güvenliği Sempozyumu

  Endüstriyel Tesislerde Yangın Güvenliği Sempozyumu

  Türkiye Tesisat Mühendisler Derneği Bursa şubesinin düzenlemiş olduğu Endüstriyel Tesislerde Yangın Güvenliği sempozyumuna Elektrik Tesisat Mühendisler Derneği Bursa Temsilcisi OLGUN KARABİBER ve Yönetim Kurulu Üyesi ORKUN ESTİK ile birlikte katılım sağladılar.

 • Youtube Kanalı: “Endüstriyel Tesislerde İlkyardımın Önemi”

  Youtube Kanalı: “Endüstriyel Tesislerde İlkyardımın Önemi”

  Beşinci programımızda ABC İlkyardım Eğitim Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Uzun ve ilkyardım eğitmeni Burcu Korkmaz'ı ağırladık.

 • (ETMD) Bursa İl Temsilciliği Görevi

  (ETMD) Bursa İl Temsilciliği Görevi

  Üyesi olduğum Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği’nin (ETMD) Bursa İl Temsilciliği görevini tevdi etmek üzere İstanbul’dan ziyaretime gelen Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Cemil Topak’a, önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyemiz sayın Mustafa Cemaloğlu’na, Yönetim Kurulu Üyelerimiz sayın Ömer Ramazan Taşkın ile sayın Orkun Estik’e, ETMD Tekirdağ Temsilcimiz sayın Semih Karakavak’a, Dernek Müdürümüz sayın Namık Demirağ ile kurumsal iletişim yetkilimiz Nevlan Bilir’e ve meslektaşım Nezahat Yelken’e teşekkür ediyorum.

 • Basın Yansımaları: Olgun Karabiber’in Doğum Günü Kutlaması

  Basın Yansımaları: Olgun Karabiber’in Doğum Günü Kutlaması

 • WIN EURASIA Uluslararası Sanayi Fuarı

  WIN EURASIA Uluslararası Sanayi Fuarı

  WIN EURASIA 7-10 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşen ve sektörün en büyük uluslararası sanayi fuarına

 • ONKODAY’ı Ziyaret Ettik

  ONKODAY’ı Ziyaret Ettik

  1-7 Nisan ‘Kanserle Savaş Haftası’ nedeniyle ONKODAY’ı ziyaret ederek Başkan Sayın Füsun Önen ile, birlikte yapabileceğimiz çalışmaları değerlendirdik.

 • Basın Bülteni

  Basın Bülteni

  LİMADEM YÖN. KRL. BŞK. OLGUN KARABİBER: “BUGÜN ULAŞTIĞIMIZ NOKTA İNANMIŞ BİR EKİBİN ESERİDİR”

 • Alaaddinbey, Ünlü Plaza-2, 614.Sk. No:12A/A Nilüfer/Bursa

Hakkımızda

LimaDEM Elektrik Danışmanlık Mühendislik San. Tic. Ldt. Şti. olarak uzun yıllara dayanan tecrübesi ile; elektrik mühendisliği hizmetleri, proje ve taahhüt işleri, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri, AG ve OG enerji nakil hatları tesisi, trafo ve dağıtım merkezi tesisi, aydınlatma ve elektrifikasyon tesisleri, trafo merkezleri işletme ve bakımı, malzeme temini ve elektrik tesisi abonelik işleri konularında hizmetler sunmaktayız.

© Copyright 2024 LimaDEM Elektrik San. Tic. Ltd. Şti
Bu web sitesi, Cmd Market®️ Web Tasarım Yazılımları ile hazırlanmıştır.
Whatsapp