• 22

    2023
(ETMD) Bursa İl Temsilciliği Görevi

(ETMD) Bursa İl Temsilciliği Görevi

Üyesi olduğum Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği’nin (ETMD) Bursa İl Temsilciliği görevini tevdi etmek üzere İstanbul’dan ziyaretime gelen Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Cemil Topak’a, önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyemiz sayın Mustafa Cemaloğlu’na, Yönetim Kurulu Üyelerimiz sayın Ömer Ramazan Taşkın ile sayın Orkun Estik’e, ETMD Tekirdağ Temsilcimiz sayın Semih Karakavak’a, Dernek Müdürümüz sayın Namık Demirağ ile kurumsal iletişim yetkilimiz Nevlan Bilir’e ve meslektaşım Nezahat Yelken’e teşekkür ediyorum.

Üstlenmiş olduğum ETMD Bursa İl Temsilciliği görevinin bilinci ve sorumluluğuyla, Bursa’daki meslektaşlarım başta olmak üzere bütün ETMD üyeleri ile sektörümüz için, faydalı işler yapmak, farkındalıklar oluşturarak birlik ve beraberliğimizi daha da artırmak amacıyla çalışmalar yapacağım.

İLETİŞİME GEÇİN

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

İLETİŞİM FORMU
Diğer Haberler
  • Alaaddinbey, Ünlü Plaza-2, 614.Sk. No:12A/A Nilüfer/Bursa

Hakkımızda

LimaDEM Elektrik Danışmanlık Mühendislik San. Tic. Ldt. Şti. olarak uzun yıllara dayanan tecrübesi ile; elektrik mühendisliği hizmetleri, proje ve taahhüt işleri, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri, AG ve OG enerji nakil hatları tesisi, trafo ve dağıtım merkezi tesisi, aydınlatma ve elektrifikasyon tesisleri, trafo merkezleri işletme ve bakımı, malzeme temini ve elektrik tesisi abonelik işleri konularında hizmetler sunmaktayız.

© Copyright 2024 LimaDEM Elektrik San. Tic. Ltd. Şti
Bu web sitesi, Cmd Market®️ Web Tasarım Yazılımları ile hazırlanmıştır.
Whatsapp